O nas

O nas

Baskerville - only natural pet food

Producent karm klasy super premium i holistycznej dla kotów i psów.

Zainspirowani naszą miłością do zwierząt, stworzyliśmy receptury, które zapewnią Twoim pupilom nie tylko sytość, ale i zdrowie. Starannie dobieramy składniki i używamy tylko najlepszych technologii w produkcji. Miejscem narodzin naszej karmy są Niemcy. Opracowaliśmy w pełni zbilansowaną linię karm super premium TM Baskerville, które są dostosowane do rasy, wieku, wielkości i aktywności Twojego pupila.

Nasze karmy przygotowujemy z świeżych produktów wysokiej jakości - mięsa, ryb, owoców i warzyw - w niskich temperaturach, aby zachować wszystkie składniki odżywcze i witaminy. Dla zwierząt z wrażliwym układem pokarmowym przygotowaliśmy gamę karm bezzbożowych, które nie zawierają dodatków sojowych, konserwantów ani GMO. Nasza karma zapewnia zwierzętom wszystkie witaminy i minerały, których potrzebują do prawidłowego rozwoju.

dog

Nasza filozofia nieustannie nas napędza. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twój wybór i zaufanie! W ciągu 10 lat naszej działalności w dziedzinie żywienia i zdrowia zwierząt, wielu właścicieli psów i kotów w całej Europie znalazło w naszych produktach doskonałą karmę.

Made in Germany

ŚWIEŻE SKŁADNIKI
Nasza karma zawiera tylko świeże mięso, w karmie mokrej jest to 70%, a w karmie suchej co najmniej 30%. Dodatkowo, składa się wyłącznie z naturalnych składników i nie zawiera żadnych sztucznych barwników ani konserwantów.
NOWOCZESNE TECHNOLOGIE PRODUKCJI
Unikalne formuły karmy Baskerville zostały stworzone przez behawiorystów i lekarzy weterynarii, a produkowane są w Niemczech pod zaawansowaną kontrolą jakości, zgodnie z nowoczesnymi standardami produkcji karm dla zwierząt domowych.
ZINDYWIDUALIZOWANE PRODUKTY
Oferujemy zróżnicowaną dietę dostosowaną do wieku, aktywności, wielkości i specyficznych potrzeb Twojego zwierzaka. Nasza karma cechuje się doskonałym smakiem, łatwą przyswajalnością i wysokim poziomem tolerancji pokarmowej.
Wynik konsumpcji
  • POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA
  • DŁUŻSZE ŻYCIE DLA TWOJEGO PUPILA
  • WZMOCNIENIE ODPORNOŚCI
  • WSPIERANIE AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ
  • LEPSZE TRAWIENIE
  • ZDROWSZA SKÓRA, SIERŚĆ, KOŚCI
  • POPRAWA FUNKCJI MÓZGU
rodzaje pasz
Linia bezzbożowa Baskerville
Specjalnie opracowana przez lekarzy weterynarii bezzbożowa linia suchych i mokrych karm klasy super premium dla psów i kotów, jest idealna dla zwierząt z wrażliwym układem trawiennym, alergią na zboża oraz dla tych, które wymagają dodatkowej pielęgnacji skóry i sierści. Nasze karmy nie zawierają produktów sojowych, konserwantów ani GMO, a jednocześnie dostarczają zwierzętom wszystkich niezbędnych witamin i minerałów potrzebnych do prawidłowego rozwoju
Linia zbożowa Baskerville
Nasze karmy super premium dla kotów i psów są stworzone, aby w naturalny sposób wspierać zdrowie Twojego zwierzaka od małego kociaka lub szczeniaka przez całe jego życie. Wykorzystujemy wysokiej jakości składniki i nowoczesne technologie podczas produkcji. Wszystkie nasze receptury opierają się na białkach, które są ważne dla Twojego pupila. Nie stosujemy żadnych sztucznych dodatków, takich jak konserwanty, produkty sojowe czy GMO. Karma Baskerville dostarcza zwierzętom niezbędnych witamin i minerałów, które pomagają im rosnąć i trzymać się w dobrej formie.